Taklacı İbrahim Efe müdür olarak atandı
11 Haziran 2024 11:20

Taklacı İbrahim Efe müdür olarak atandı

Tavşantepe Mahallesi eski muhtarı İbrahim Efe, Muhtarhane'ye sorumlu müdür olarak atandı

Son Kale Kocaeli Gazetesi'nin haberine göre yaklaşık iki ay önce, Tavşantepe Mahallesi'ndeki yol çalışmaları sırasında bölgeye giderek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in önünde kendini yerlere atmasıyla gündeme gelen ve "Taklacı" lakabı takılan İbrahim Efe ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Edinilen bilgilere göre İbrahim Efe, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan ve muhtarlar için inşa edilen Muhtarhane'ye sorumlu müdür olarak atandı. İbrahim Efe'nin hangi vasıfla ve sebeple Muhtarhane'ye sorumlu müdür olarak atandığı merak edilirken, kendisine özel bir odasının da bulunduğu öğrenildi.

"Taklacı" lakabıyla ülke kamuoyunda haftalarca gündemde olan ve sonrasında meclis üyeliğinden istifa etmek zorunda kalan İbrahim Efe'nin Muhtarhane'ye sorumlu müdür olarak atanmış olması, ülkemizdeki liyakatsizliğin maalesef ki en önemli göstergesi. 

Güncelleme: 11 Haziran 2024 11:24
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Kocaeli'li 14:22 - 11 Haziran 2024

Rezalet...Yerel seçimde akp bu aldığı dersten ileride daha beter olacağı görünüyor...Ve bi daki yerel seçim de bir tane bile ilçe alamayacağı gibi Fatma hanım büyükşehir belediye başkanı olacak inşallah.

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X