İYİ Parti’den istifa etti:  Hakkımı helal etmiyorum
01 Şubat 2024 12:05

İYİ Parti’den istifa etti: Hakkımı helal etmiyorum

İYİ Parti’den Körfez Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Doğukan Koyuncuoğlu “Hakkımı helal etmiyorum” diyerek partisinden istifa etti

İYİ Parti Körfez Belediye Başkan aday adayı Doğukan Koyuncuoğlu, partiden istifa etti. Doğukan Koyuncuoğlu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile istifasını duyurdu. 

 DAHA FAZLA MUHATTAP OLMAMAK ADINA

Koyuncuoğlu şu paylaşımı yaptı: İyi Parti’den istifa ettim.  Yaklaşık bir sene önce çok istekli, gönüllü, fedakar ve inançlı bir şekilde gelerek; malımla, canımla, zamanımla, ailemle, dostlarımla gece gündüz partimin ve ilçemin menfaatleri için bir şeyler yapmaya çalıştığım İyi Parti’den, il ve ilçe teşkilatları tarafından planlı ve bilinçli bir şekilde yapıldığına inandığım, partiyi bitirme ve teşkilatların emeklerini boşa çıkarma adına amatörce yapılan onlarca siyasi açıklama, seçim ve politikaya daha fazla sabretmemek ve muhattap olmamak adına istifa ettim.

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

İyi Parti’yle olan münasebetim süresince şahsıma ve ilçeme yapılan ihanetleri de unutmayarak ne alnımın terinin ne de hakkımın tek bir zerresini helal etmiyorum. Kumdan kalelerle, tenekeden askerlerle, soytarı vezirlerle ve hayalperest kralla fethedebileceğin tek yer hayaller diyarıdır.

Güncelleme: 01 Şubat 2024 12:12
BENZER HABERLER
koto 19 mayıs
nazende 19 mayıs
Nabi abi
Nabi abi
KSO 19 mayıs
Nabi abi
Nabi abi
X