Açık: Kocaelispor’da yüksek divan kurulu oluşturulmadı
12 Haziran 2024 18:33

Açık: Kocaelispor’da yüksek divan kurulu oluşturulmadı

Kocaelispor eski yöneticilerinden Mehmet Açık, uzun yıllardır aktif olmayan yüksek divan kurulunun yeniden hayat bulması gerektiğini söyledi

Kocaelispor eski yöneticilerinden Mehmet Açık, yüksek divan kurulu çağrısı yaştı. Bu kurulun yıllar sonra yeniden hayata geçmesi gerektiğinin altını çizen Açık şunları söyledi: ‘’Büyük kulüplerde her yıl yüksek divan kurulu toplanır ve kulüp yönetimiyle ilgili çalışmaları yakından takip eder, gerekirse yol gösterir ve öneri de bulunur. Kocaelispor Kulübü’nde ise uzun yıllardır yüksek divan kurulu aktif değil. Özellikle son genel kurul sonrası bu eksiklik fazlasıyla hissedilmiştir. Bu yüzden bu oluşuma ihtiyaç duyulmaktadır.

ÇALIŞMAYA HAZIRIZ

Bu kurul Kocaelispor’umuzun kurulduğu 1966 yılından bu güne kadar başkanlık ve yöneticilik yapan isimlerden oluşmaktadır. Bu kurulda, kısa bir dönem de olsa yöneticilik yapmış benim gibi birçok Kocaelispor sevdalısı arkadaşlarımızın da ismi yer almaktadır. Bu sebeple camiamızın yüksek bir sesle oluşmasını talep ettiği bu kurulun yıllar sonra tekrar hayata geçmesi için, gerekli çalışmaları yapmaya hazırız.”

Güncelleme: 12 Haziran 2024 18:35
BENZER HABERLER
X