Açılış tüm siyasileri bir araya getirdi
10 Mart 2024 11:14

Açılış tüm siyasileri bir araya getirdi

Körfez Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde yer alan ve Saadet Partisi eski İlçe Başkanı, 31 Mart seçimlerinde Körfez Belediye Meclis Üyesi adayı olan Ömer Faruk Coşkun ve Resül Sert’in ortak olarak işlettiği Öz Coşkunlar Mobilya ve Beyaz eşya Mağazası yeni konsepti ile açıldı. Beko tarafından yenilenen mağazanın açılışına, başta Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt olmak üzere siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ile adayları katıldı.

Açılışa, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Saadet Partisi İl Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nurettin Çelik, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Ali Tahtalı ve Körfez Belediye Başkan adayı Erkan Küçükemirler, Deva Partisi İlçe Başkanı Hatip Torgay, Deva Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Orhan Bozkurt, Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Yıldız ve Belediye Başkan adayı İbrahim İnan, MHP İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Saadet Partisi GİK Üyesi ve Belediye Meclis Üyesi adayı Recep Sarıdoğan, siyasi partilerin meclis üyesi adayları, Hacı Osman Mahalle Muhtarı Sami Zorlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yapılan konuşmalarda uzun yıllardır mahallede hizmet veren Öz Coşkunlar’ın, yeni konspti ile hizmete devam etmesinin mahalleye canlılık kattığı, geniş teşhir alanı ile tüm ürün çeşitlerinin daha kolay bulunur hale geldiği ifade edilerek hayırlı ve bol kazançlar dilendi. Okunan duanın ardından kurdele yine kalabalık protokol gurubu tarafından kesildi ve iş yeri gezilerek, yapılan yenilenme gözlemlendi. Ömer Faruk Coşkun, açılışlarına katılan tüm konuklara teşekkür ederek, siyasete aranın verildiği bu buluşmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.

Güncelleme: 10 Mart 2024 11:17
BENZER HABERLER
X