Ak Parti Gebze'de bin yeni üyeli danışma
28 Haziran 2024 16:17

Ak Parti Gebze'de bin yeni üyeli danışma

AK Parti bayram öncesi İzmit ile başlattığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantılarına hız kesmeden devam ediyor, son olarak Gebze’de 105. si gerçekleştirilen Danışma Meclisine katılım yoğun oldu

Gebze Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Şahin Talus, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Milletvekilleri Sadettin Hülagü, Veysel Tipioğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Dilovası Belediyesi Başkanı Ramazan Ömeroğlu, Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Çayırova İlçe Başkanı Erhan Sarıdede, Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, MHP Gebze İlçe Başkanı Ali Yalsız, Belediye Meclis Üyeleri, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, divanın kurulması ve protokol konuşmalarıyla devam etti, programın sonunda basına kapalı bölümde ise protokol, teşkilat mensuplarının sorularını cevaplandırdı, soru cevap bölümünden sonra toplantı sona erdi.

Gebze Teşkilatımıza Teşekkür Ediyorum

Toplantının son konuşmacısı olan İl Başkanı Talus şöyle konuştu “Çok zor ve meşakkatli bir seçim süreci geçirdik, Ana Muhalefet Partisi Gebze’de bir Partinin Genel Başkanını Aday göstermesine rağmen teşkilatımızın ve Adayımızın üstün gayretleri ve Milletimizin takdiriyle Gebze’de hizmet etme vazifesini hamdolsun fark atarak tekrar biz elde ettik. Bu anlamda başta Üç Kademe İlçe Teşkilatımız olmak üzere teşkilatımızın tüm birimlerine ve Adayımıza teşekkür ediyor ve kendilerini bir kez daha tebrik ediyorum.

Mahalle Bazlı Değerlendirmelerimizi Yapıyoruz

Seçim sonrası her İlçemizde mahalle bazlı değerlendirmelerimizi yapıyoruz, sandık bazlı seçmen analimizde sürüyor, seçmenimizle ilişkimizi her zamankinde daha sıcak tutup her an hazır olan bir teşkilat olmaya devam edeceğiz. Yaz döneminde de takvimimiz yoğun, seçim sonrası İlçe Danışma Meclislerimizi başlattık, Ağustos ayında da Genişletilmiş İl Danışma Meclisimiz olacak, hemen akabinde Ekim ayı itibariyle yapılacak İlçe Kongrelerimize hazırlanmaya başlayacağız ve Aralık ayında da İl Kongremizi yapacağız, Durmak Yok Yola Devam.” Diyerek sözlerini bitirdi.
Toplantıda yeni yapılan 1.000 üyenin içerisinden temsilen seçilenlere rozet takımı yapıldı, programa ayrıca gençlerin coşkusu ve kadınların yoğun katılımı gözden kaçmazken, partililer aile fotoğrafı çekilerek dağıldılar.

Güncelleme: 28 Haziran 2024 16:27
BENZER HABERLER
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
KOTO 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
X