Ayşenur Memili Sanat Atölyesi açıldı
24 Haziran 2024 14:30

Ayşenur Memili Sanat Atölyesi açıldı

Çocukların rahat ve güvenilir bir şekilde eğlenebilecekleri ortam oluşturulan Ayşenur Memili Sanat Atölyesinin açılışı mütevazı bir törenle gerçekleşti

Uzun yıllar Resim Öğretmenliği yapan ve mesleğini farklı bir boyuta taşımak isteyen Ayşenur Memili, yeni iş yerinin açılışını geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen Ayşegül Memili Sanat Atölyesi, sanata meyilli çocukların yeni adresi olacak.

RESİM VE SATRANÇ EĞİTİMİ

Ayşenur Memili’nin eğitmenliğinde hizmet verecek olan Sanat Atölyesi Kocaeli İzmit İlçesi Yenişehir Mahallesi, Alev Sokak, No: 8/A’da hizmet verecek. Hobi malzemeleri el sanatları, Resim atölyesi, Sulu Boya, Akrilik Boya, Guaj Boya, Karakalem ve satranç eğitimi verecek.

VELİLERE DAVET

Uzun yıllardır Resim Öğretmenliği yaptığını ifade eden Ayşenur Memili, “Uzun yıllar bu işe gönül verdim. Hala mesleğimi devam ettiriyorum. Burada 7-12 yaş küçük çocuklarımıza resim, akrilik boya, sulu boya, guaj boya, karakalem teknikleri, seramik eğitimleri veriyoruz. Aynı zamanda milli lisansı olan bir satranç öğretmenimiz var. Yenişehir Mahallesinde hizmet veriyoruz. Çocuklarının sanat eğitimi almasını isteyen velilier gelip resim atölyemizi ziyaret edebilir” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme: 24 Haziran 2024 14:38
BENZER HABERLER
X