Balıkçı: Körfez’de bizimle birlikte kazanacak
25 Şubat 2024 11:58

Balıkçı: Körfez’de bizimle birlikte kazanacak

CHP Körfez Belediye Başkan adayı Tayfun Balıkçı ve ilçe teşkilatı tam kadro olarak saha çalışması yaptı. Körfez Ağadere Caddesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti yapan Tayfun Balıkçı, her iş yerinde samimiyetle ve güler yüzle karşılanırken, destek sözü verildi. Tayfun Balıkçı, “Körfez ve halkı ve esnafı da bizimle birlikte kazanacak” dedi

Yoğun bir çalışma temposu içine giren Tayfun Balıkçı, SKM Başkanı Tuğman Kayalı ve ekibi tarafından hazırlanan saha programlarına ilçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunal ve ilçe yöneticileri ile katıldı. Kalabalık ekiple yapılan çalışma sırasında Ağadere esnafının sürekli aynı şikayeti ile karşılaştı. Esnaf, söz verilmesine rağmen ilçe esnafının gözetilmediğini söyleyerek, iş yapmakta, para kazanmakta zorlandıklarını söylediler.

“Önce Körfez”

Tayfun Balıkçı, meclis üyeliği döneminde de aynı konuyu savunduğunu ve belediyenin alımlarında önceliği Körfez esnafına vermesi gerektiğini söyleyerek, “1 Nisan sabahı bizimle birlikte Körfez halkı ve esnafı da kazanacak. Yıllardır Ağadere ve diğer caddeler için söz verilen estetik görünüm çalışması yapılmıyor. Belediye desteği ile caddelerin öncelikle vitrin olması ve halkın zevk alarak dolaşıp, alış verişlerini buradan yapması sağlanacak. Belediyenin alımlarında kesinlikle öncelik Körfez esnafı olacaktır. Belediye, burada olmayan bir ihtiyaca gereksinim duyulması halinde dışardan alım yapmalıdır. Bu yapılırken de yandaş gözetilmeyecek ve eşit olarak her esnaftan alım yapılacaktır. Beni tanıyanlar sözümde durduğumu ve her zaman Körfez halkının yanında olduğumu bilir” dedi.

Güncelleme: 25 Şubat 2024 12:04
BENZER HABERLER
X