Başkan Gökçe'den Kent Bayramlaşmasına davet
14 Haziran 2024 09:40

Başkan Gökçe'den Kent Bayramlaşmasına davet

Kurban Bayramı öncesi yayımladığı mesajında tüm İslam aleminin bayramını tebrik eden Derince Belediye Başkanı Av. Sertif Gökçe, ilçe sakinlerini 17 Haziran Pazartesi günü saat 11.00'de Derince Kent Meydanı'nda düzenlenecek Kent Bayramlaşmasına davet etti

Başkan Gökçe yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; "Yediden yetmişe hepimizin mutluluk kaynağı olan bayramlar, toplumsal birlik ve beraberliğimizin pekiştiği en özel günlerdir. Küskünlerin barıştığı, yardımlaşma, dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularımızın arttığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramı'nın huzurunu paylaştığımız günlerde büyüklerimizi ve hastalarımızı ziyaret edip hal hatır sormayı, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmayı ve çocuklarımızı sevindirmeyi ihmal etmeyelim"

TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADA OLACAĞIZ

"Bizler Derince Belediyesi ailesi olarak bayram sürecinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için tüm ekiplerimizle sahada olmayı sürdüreceğiz. İlçemizdeki her bir vatandaşımızın huzuru için çalışmaya devam ederek, daha mutlu bir Derince hedefiyle bayram tatilinde de yanınızda olacağız. Bu vesileyle Kurban Bayramımızın başta ülkemiz olmak üzere, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur, barış ve adalet getirmesini diliyor, tüm halkımızı 17 Haziran Pazartesi günü saat 11.00'de Derince Kent Meydanı'nda düzenlenyeceğimiz Kent Bayramlaşmamıza davet ediyorum"

Güncelleme: 14 Haziran 2024 09:44
BENZER HABERLER
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
KOTO 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
X