Bilgin: Tahir Bey hayırdır Kocaeli’den umudu kestiniz Bursa’ya mı göz diktiniz?
25 Mart 2024 13:10

Bilgin: Tahir Bey hayırdır Kocaeli’den umudu kestiniz Bursa’ya mı göz diktiniz?

Bursa Nilüfer’de Tahir Büyükakın fotoğraflarıyla yer alan ‘’Hayaldi Gerçek Oldu/ Kartepe Teleferik’’ başlıklı bilboardlara Kocaeli’de tepki yağdı

‘Kartepe Teleferik reklamlarının Bursa’da ne işi var?’ diyen CHP Kocaeli Büyüksehir Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin, Kocaeli’den yıllardır Belediye Başkanlığı yapıp, yeniden aday gösterilen Büyükakın’a Kocaeli’nin parasını teleferik bahanesiyle seçim kampanyanızda kullanamazsınız, bunun takipçisi olacağız.

Ayrıca amacınız hizmet tanıtımı ise, bunun için Bursa’daki Bilboardları kullanmanız ayrı bir soru işareti. ‘’Tahir Bey hayırdır Kocaeli’den umudu kestiniz de Bursa’ya mı göz diktiniz yoksa’’ dedi.

AKP’li Kocaeli Belediyesi’nin israf yüzünden Türkiye’nin en borçlu belediyesi olduğunu ve bütçe yönetiminde sınıfta kaldığını söyleyen CHP’li Bilgin, Kocaeli halkına seslenerek ‘’Kamunun yani bizlerin parasının nerelere harcandığını
görün. Kocaeli’nin yıllardır özlemini çektiği şeffaf ve katılımcı belediyecilik yeniden CHP ile, bizimle gelecek ‘’dedi.

Bilgin, ‘’Kocaelili hemşehrilerim hiç merak etmesin Bilboard’ların ödemesinin hangi bütçeden ve nereden karşılandığını araştırıyoruz. Bunun takipçisiyiz ve hesap soracağız’’ diye konuştu.

Güncelleme: 25 Mart 2024 13:16
BENZER HABERLER
X