CHP, Derince’den görüntü verdi
07 Haziran 2024 13:37

CHP, Derince’den görüntü verdi

CHP İl Başkanı Bülent Sarı bugün Derince Yelken Kafe’de bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya basının ilgisi yüksek oldu

CHP İl Başkanı Bülent Sarı bugün Derince Yelken Kafe’de bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya; CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, Milletvekilleri Harun Yıldızlı, Muhip Kanko ve Nail Çiler, Derince Belediye Başkanı Sertif Gökçe, Karamürsel Belediye Başkanı Ahmet Çalık katıldı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise Tarihi Kentler Birliği’nin toplantısına katılacağı için etkinliğe gelmedi.

GEBZE’DE MİTİNG YAPILACAK

Toplantıda il olarak konuşan İl Başkanı Bülent Sarı, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak birinci parti olma onurunu yaşıyoruz. Kocaeli’de de üç ilçe kazandık. Fatma Hanım, Tarihi Kentler Birliği toplantısı için şehir dışında. O nedenle katılamadı. Aynı seçim varmış gibi çalışmaya devam ediyoruz. Emekliler mitingi, öğretmenler mitingi yapıldı. Bir de Gebze’de emek mitingi yapılacak. Kocaeli’de de birinci parti olmak için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

DİĞER TOPLANTI KÖRFEZ’DE

Sarı şöyle devam etti: ‘’Belediyelerimiz farkını ortaya koyuyor. Sosyal belediyecilikte önemli adımlar attı. Hafta sonu danışma kurulumuz var. İlçe danışmalarımızı tamamladık. Bu danışma kurulları bizim yol haritamız için ışık olacaktır. Derince’yi tercih etmemizin nedeni bir mesaj vermektir. Bu iktidara bir mesaj verdik. Bir daha ki kahvaltıyı da Körfez’de yapacağız.”

Güncelleme: 07 Haziran 2024 13:43
X