CHP’li Aksu: Altınovalı’nın kahvesi  Karamürsel’de AKP’nin reklamı oldu
23 Şubat 2024 15:48

CHP’li Aksu: Altınovalı’nın kahvesi Karamürsel’de AKP’nin reklamı oldu

Başka bir ilin belediyesi tarafından halka dağıtılan kahveleri ilçesine getirip dağıttıran AKP Karamürsel Belediye Başkan adayı Mesut Çetinkaya’ya tepki gösteren CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu, “Sayın Mesut Çetinkaya, daha başkan adayıyken böyle şeylere tevessül ediyorsa, es kaza başkan seçilirse neler yapar ilçe halkının takdirine bırakıyorum” dedi

Ergün Demir Tüm haberleri

Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde, AKP’nin belediye Başkan adayı Mesut Çetinkaya, yine AKP’li Altınova Belediyesi’nin halka dağıttığı kahve paketlerinin üzerine kendi ismini bastırıp ilçede dağıttırdı. Olaya tepki gösteren CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu şunları söyledi:

VATANDAŞ TADINI GARİP BULMUŞ

AKP Karamürsel Belediye Başkan Mesut Çetinkaya, halkımıza kahve dağıtmış. Kahveyi alan Karamürselli bir vatandaşımız da tadını garip bulduğu için kahve paketindeki etiketi kaldırdığında bir bakıyor ki altından ‘’AK Parti Metin Oral - Altınova belediye başkanı”, yazısı çıkıyor. Şimdi ben her oturdukları ortamda dua isteyen AKP'li arkadaşlara soruyorum; bu biraz sahteciliğe girmiyor mu? Karamürsel halkına başka bir ilden getirdiğiniz, AKP’li belediyenin üretimi olan eski kahveyi içirmeyi nasıl layık görüyorsunuz?

KARAMÜRSELLİLERİN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM

Sayın Mesut Çetinkaya, daha başkan adayıyken böyle şeylere tevessül ediyorsa, es kaza başkan seçilirse neler yapar ilçe halkının takdirine bırakıyorum. Böyle küçük şeylere tevessül edip kendinize güldürmeyin. Bir oy uğruna Karamürsellileri kandırmaya ne gerek var. İnsanlara biraz saygınız olsun. Bu iş kul hakkına girmiyor mu? Demek ki AKP'li belediye başkan adayı Mesut Çetinkaya için Karamürselliler 1 oydan ibaretmiş. Çetinkaya’nın ilçe halkının ne sağlığına ne de refahına önem vermediği ortaya çıkmıştır.”

Güncelleme: 23 Şubat 2024 15:55
BENZER HABERLER
X