Davutoğlu’dan İzmitli Kadın yöneticilere övgü
06 Haziran 2024 12:51

Davutoğlu’dan İzmitli Kadın yöneticilere övgü

Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen iki günlük programaKocaeli’den İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Yeşil ile ilçe başkan yardımcısı Yelda Atar katıldı.Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Yeşil ile Atar’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti

Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ tarafından genel merkezde tanışma, kaynaşma amaçlı düzenlenen iki günlük programa; İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Yeşil ve İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Yelda Atar katıldı. Ülkenin her köşesinden gelen kadınlar birbirleriyle tanışırken, yeni dönem için yol haritası belirlediler. Genel merkezde kadınlarla bir araya gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kocaeli’den katılan Esra Yeşil ve Yelda Atar ile bir süre sohbet etti. Partinin kuruluşundan bu yana geçen 4.5 yıllık süreçte aralıksız olarak görev yapan Esra Yeşil’in kendilerinde ayrı bir yeri olduğunu belirtti.

İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Yelda Atar’ın da katıldığı partisine büyük bir aidiyet duyarak tüm zamanını ayırdığını vurgulayan Davutoğlu, İzmit’ten giden iki yöneticiye teşekkür belgesi verdi. Toplantılarda kendisini tanıtan Kadın Politikaları Başkanı Yeşim Karadağ da göreve yeni atandığını hatırlatarak, bu tür programları ayda bir tekrarlamayı arzu ettiklerini ifade etti. Anıtkabiri ziyaret eden heyet, gurup toplantısı ve TBMM’de genel kurulu da takip etti. Milletvekillerini de ziyaret eden Yeşil ile Atar, Milletvekili Doğan Demir’e gösterdiği yakın ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Güncelleme: 06 Haziran 2024 12:56
BENZER HABERLER
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
KOTO 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
X