Demirci’ye Sinoplulardan meşaleli karşılama
26 Şubat 2024 14:45

Demirci’ye Sinoplulardan meşaleli karşılama

31 Mart’ta gerçekleşecek olan belediye başkanlığı seçimlerinin  iddialı ismi , İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, Sinoplular tarafından meşalelerle karşılandı

Çayırova’da Sinoplular Derneği’nin gerçekleştirdiği dayanışma gecesi yöre halkı ile siyasileri bir araya getirdi. Golden Palace Düğün Sarayı’nda gerçekleşen geceye katılım yoğun olurken, Sinoplular özellikle Demirci’ye yakın ilgi gösterdiler. Geceye,  İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci damgasını vurdu.

SİNOP'TANDA İŞ İNSANLARI GELDİ

Sinopluları bir araya getiren gecede ;  Sinop’tan gelen  iş insanları Murza Kaya, Cafer Özcan, Bayram Özcan, Yakup Yıldırım ve Orhan Köksal gibi isimler de hazır bulundu. Dernek Başkanı Muammer  Aydın’ın açılış konuşmasıyla başlayan dayanışma gecesinde Şevki Demirci’de selamlama konuşması yaptı.

SİNOPLULAR LİSTEDE ÜST SIRALARDA

Sinoplulardan övgüyle bahseden Demirci, ‘’ Çayırova’mızın kurucu unsuru Sinoplulardır. Bölgemizin en fazla nüfusuna yine Sinoplular sahiptir. Geçmiş dönemde  sizlerle yine  dayanışma içindeydik. Sinoplu meclis üyesi adaylarımız Murat Tunç, Zekeriya Demirkıran, Fatih Yeşilkaya ve Sadık Özdemir listemizde seçilecek yerdedirler. Bu dönem meclis listemizin ilk beş ismi sizlerden, Sinoplulardan oluşuyor. Çayırova’da hizmete, kardeşliğe, beraberliğe kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her bir çocuğumuza bisiklet hediye edeceğiz. Kurs masraflarını karşılayacağız. Kent meydanı ve devlet hastanesi projemize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Uçakparkı hizmete açacağız. ‘’ dedi.

COŞKULU KARŞILAMA

Konuşmaları sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla kesilen Şevki Demirci , kendisinin Rizeli olduğunu hatırlatırken,  dolaysıyla Sinoplularla hemşeri olduklarını dile getirdi. Salona girişinde gördüğü coşku ve meşaleli  karşılamada  duygulanan Demirci, gösterdikleri ilgiden dolayı Sinoplulara teşekkür etti.

MUHAMMET ÖZTÜRK'E PLAKET

Düğün salonunu hınca hınç dolduran Sinopluların gecesine bölgemizin tanınmış iş insanı, DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk’te katıldı. Sinoplu olan Öztürk’e derneğe katkılarından dolayı şükran plaketi verildi.

Güncelleme: 26 Şubat 2024 14:50
BENZER HABERLER
X