Dokuzlar'dan Ercan'a: İhanet içinde sen var mısın?
17 Mayıs 2024 14:14

Dokuzlar'dan Ercan'a: İhanet içinde sen var mısın?

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar'ın CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan'a yönelik yaptığı açıklamalar sonrası Ercan'ın; "Geride kalıyorsun Dokuzlar biraz hızlı olmalısın” ifadelerine Dokuzlar'dan cevap gecikmedi. Dokuzlar; "Sevgili Gökhan’cım, sen bana tavsiye vereceğine ve cevap yetiştirme telaşı içine gireceğine belediye başkanınızın yolun ortasında bağıra bağıra söz ettiği ihanet çemberi içinde sen var mısın, yok musun, bunu açıkla" dedi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, yaptığı basın toplantısında CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan’a  “Öncelikle CHP ilçe Başkanı Gökhan Ercan’in şimdilerde kıymete bindirdiği Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile aralarının düzelmiş olmasına sevindiğimi belirtmek istiyorum” dedi.

GERİDE KALIYORSUN

Dokuzlar'ın yaptığı açıklama sonrası CHP İzmit İlçe Başkanı Ercan: “Sayın Dokuzlar halk için icraatın ne olduğunu görmek istiyorsa yalnızca sosyal medyayı değil İzmit Belediyesi’nin internet sitesini de takip ederek bitirilen ve henüz devam eden projelere bir göz atmalıdır. Geride kalıyorsun Dokuzlar biraz hızlı olmalısın” açıklamalarında bulundu.

İHANET ÇEMBERİ İÇİNDE SEN VAR MISIN?

Ercan'ın yaptığı açıklamalara cevap veren AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar: "Sevgili Gökhan’cım, sen bana tavsiye vereceğine ve cevap yetiştirme telaşı içine gireceğine belediye başkanınızın yolun ortasında bağıra bağıra söz ettiği ihanet çemberi içinde sen var mısın, yok musun, bunu açıkla. Bu ihanet çemberi nedir, kimlerdir, belediye başkanınız kimden hesap soracaktır bunu aydınlat. Sonuçta kendisiyle ilgili merak edilen bütün sorulara senin cevap verdiğini görüyoruz. Kamuoyunu bu konuda bilgilendirmek de artık senin görevindir, bekliyoruz." dedi.

Güncelleme: 17 Mayıs 2024 14:26
BENZER HABERLER
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
KOTO 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
Nabi abi 15 temmuz
X