Engin Koyun, istifadan önce 1 Milyon aldı iddiası
17 Mayıs 2024 14:56

Engin Koyun, istifadan önce 1 Milyon aldı iddiası

31 Mart seçimleri öncesinde görevinden istifa etmek zorunda kalan Kocaelispor Başkanı Engin Koyun’un, istifasını açıklamadan hemen önce kulübün kasasında bulunan 1 milyon TL nakit parayı “Benim alacağım var” diyerek kendi hesabına aktardığı iddia edildi

SON KALE KOCAELİ GAZETESİ'nin haberine göre Kocaelispor’un Çorum’a 2-1 yenilip, bu sezonu kapatmasının ardından, bu sezon boyunca Kocaelispor kulübünde yaşanan çirkin olaylarla ilgili söylentiler ve haberler de ortalığa dökülmeye başladı. Sonkale Kocaeli Gazetesinin haberine göre önümüzdeki süreçte Kocaelispor’un içindeki pek çok pisliğin ortaya dökülmesi bekleniyor.

1 MİYON ALDI İDDİASI

Kocaelispor’un mevcut yönetiminin içinden gelen bilgelere göre 31 Mart seçimleri öncesinde görevinden istifa etmek zorunda kalan Engin Koyun, istifasını açıklamadan hemen önce kulübün kasasında bulunan 1 milyon TL nakit parayı “Benim alacağım var” diyerek kendi hesabına aktarmış. Engin Koyun, sosyal medya hesabından CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür mesajı yayınladığı için Tahir Büyükakın tarafından istifası istenmişti. Koyun’un Tahir Büyükakın’la görüştükten sonra istifasını açıklamadan hemen sonra 1 milyon lira nakit parayı aldığı öne sürülüyor.

HESAPLARI KİMDE?

Kocaelispor Kulübünün sosyal tesis olarak kullandığı Engin Koyun ve şürekasının nargile için, okey oynamak için buluştuğu Balıkhan bölgesindeki mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait tesisin hesapları konusunda da çeşitli söylentiler dolaşmaya başladı.

Güncelleme: 17 Mayıs 2024 14:57
BENZER HABERLER
X