Her mahallede ayrı sevgi gösterisi var
07 Mart 2024 10:33

Her mahallede ayrı sevgi gösterisi var

CHP Körfez’de tartışmalı bişr dönem yaşayan ve sonrasında ön seçim ile sandıktan aday olarak çıkan Körfez Belediye Başkan adayı tayfun Balıkçı, bir yandan seçim bürolarını peş peşe açarken, diğer yandan da mahallelerde esnaf ve vatandaş ziyareti yapıyor

Seçim süreci başladıktan sonra siyasi partilerin adayları mahalle mahalle dolaşmaya ve ziyaretler yapmaya başladılar. Adayların SKM yönetimleri gidilecek adresleri belirlerken, özellikle iktidar partisi tepki görmeyecekleri noktaları tespit etmeye çalışıyorlar. Tayfun Balıkçı’nın ekibi ise gelen davetlere cevap vermekte zorlanıyorlar.

VATANDAŞ KURTULMAK İSTİYOR

Seçim çalışmaları kapsamında önceki akşam Körfez Esentepe Mahallesi Seçim Bürosu açılışı yapıldı. Kalabalık katılımla yapılan açılışta konuşan Tayfun Balıkçı, ziyaretler sırasında not alınan sorunları 1 Nisan sabahı itibariyle görev alır almaz gidermeye başlayacaklarını söyledi. Balıkçı, her vatandaşın bir sorunu olduğunu, bunları iletecek yetkili bulamadıklarını, bulsalar da sümen altı olduklarını belirterek, “Kalın bir sorun ve hizmet beklentisi ajandamız oluştu. İnsanlar artık ekonomik krizden bıkmışlar. Hükümetin ulufe dağıtır gibi parça parça verdiği zamlar, yardımlar gelen zamlarla verilmeden eridiği için vatandaş çaresiz. Belediye seçimleri hükümete uyarı olmalıdır. Sandıktan çıkacak sonuçlar ülkeyi yönetenlere şapkalarını önlerine koyup düşünmeleri gerektiğini hatırlatacaktır. Körfez’de hızla sonuca yaklaşıyoruz, gittiğimiz her esnaf, her vatandaş kurtulmak istediklerini söylüyorlar” dedi.

Tayfun Balıkçı ve ekibine vatandaşlar tarafından gelen davetlerin sayısı artınca, hepsine yetişmekte zorlanan SKM, hızlı programla ziyaretleri, ev toplantılarını gerçekleştirmeye çalışıyor.

Güncelleme: 07 Mart 2024 10:39
BENZER HABERLER
X