Hürriyet: Artık yalnız değiliz
31 Mart 2024 20:40

Hürriyet: Artık yalnız değiliz

İzmit Belediye Başkanı ve CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ile AK Parti’nin adayı Muharrem Tutuş arasında geçen yarışta, seçimi önde götüren Hürriyet sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; "İzmit'in yanına Derince ve Karamürsel de geliyor. Artık yalnız değiliz" dedi

Tuana Yılmaz Tüm haberleri

Yerel seçimler için bugün 08.00’de başlayan oy kullanma işlemleri saat 17.00 itibariyle sona erdi. Sandıkların kapanmasından sonra oylar sayılmaya başladı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yanı sıra kentte sonucu merakla beklenen ilçelerden biri olan İzmit'ten de ilk sonuçlar gelmeye başladı.

ARTIK YALNIZ DEĞİLİZ

Mevcut Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile AK Parti’nin adayı Muharrem Tutuş arasında geçen yarışta, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet az bir farkla seçimi önde götürüyor. Seçim Alemdar caddesinde bulunan seçim irtibat bürosunda takip eden Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitlilere çağrıda bulundu. Vatandaşları saat 22.00’da Belsa Plaza önüne davet eden Hürriyet bir başka paylaşımında ise, “İzmit'in yanına Derince ve Karamürsel de geliyor. Artık yalnız değiliz” paylaşımı yaptı.

Güncelleme: 31 Mart 2024 21:44
BENZER HABERLER
X