İzaydaş yolunda kaya kavgası
30 Mayıs 2024 13:47

İzaydaş yolunda kaya kavgası

İzaydaş’ın çöp kokusundan ve pis sularından rahatsız olan bölge muhtarları ve site yöneticileri bugün bölgeye giderek bir basın açıklaması yapmak istedi. Bir gün önce açık olan yolun İzaydaş tarafından kaya ile kapatıldığını gören muhtarlar, İzaydaş çalışanlarıyla tartıştı

Ergün Demir Tüm haberleri

Yıllardır İzaydaş’ın çöp kokusundan ve pis sularından rahatsız olan Alikahyalılar bugün bölgeye giderek bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın mensuplarıyla birlikte bölgeye giden muhtarlar ve site yöneticileri yolun büyük bir kaya ile kapatıldığını gördü. Araçlardan inen muhtar ve site yöneticileri kayanın yanında duran İzaydaş yöneticileriyle tartışarak, bu kayanın neden yolun ortasına koyulduğunu sordu.

BİR GÜN ÖNCE AÇIKMIŞ

Bölgenin İzaydaş’a ait olmamasına rağmen hangi hakla yolun kapatıldığını soran muhtarlara, İzaydaş çalışanların, “Bizim bir bilgimiz ve yetkimiz yok. Biz çalışanız” diye yanıt verdi. Yolun bir gün önce açık olduğunu, gazetecilerin geleceğini öğrenen İzaydaş yönetiminin yolu kapattığını iddia eden muhtarlar ile İzaydaş çalışanları arasında gerilim yaşandı.

Güncelleme: 30 Mayıs 2024 14:12
BENZER HABERLER
X