İzaydaş’ın çöplerini paylaşıp hakkımı helal etmiyorum dedi
29 Mayıs 2024 12:52

İzaydaş’ın çöplerini paylaşıp hakkımı helal etmiyorum dedi

Dün İZAYDAŞ’dın çöp döküm sahası dışına döktüğü çöp yığınlarını paylaşan Ercan Umutlu, Alikahyalılar olarak haklarını helal etmediklerini söylemişti. Bu paylaşım sonrası tel örgü dışındaki çöplerin toplandığı görüldü

Dün İZAYDAŞ’dın çöp döküm sahası dışına döktüğü çöp yığınlarını paylaşan Ercan Umutlu, Alikahyalılar olarak haklarını helal etmediklerini söylemişti. Sosyal medya hesabına çöp fotoğraflarını koyan Umutlu, “Sözün bitti an! (İZAYDAŞ)Burası İzaydaş'ın çöp döküm sahasını sınırlayan tel örgülerinin dışı. Artık içerisi yetmiyor dışarıya gelişi güzel çöp döküyorlar. Ya da dökmüşler. Bizde bir umut verdikleri sözü 20 senedir tutmadılar belki bu sefer tutarlar diye bekliyoruz. Niye bekliyoruz? Diğerleri oy almak için yalan söylediler. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın söylemez diyorlar.

NİYE BEKLİYORUZ

Niye bekliyoruz? Oy zamanı geldiğinde Tahir başkan bizim derneklerimize gelip İzaydaş konusunda Alikahyalılara mahcubum diyor. Birazda üzülmüş gibi yapıyor. Bizde zannediyoruz ki Başkan bu işi çözmek istiyor. Olsun be İzaydaş senin de sonun gelecek. Çünkü çöp dökecek yerin kalmadı. Bu resim onu gösteriyor. Sizin için bir değeri var mı bilmem? Ben İzaydaş konusunda kim görevini yapmıyorsa bir Alikahyalı olarak hakkımı helal etmiyorum. Allah korkunuz varsa bu size dert olsun.” paylaşımı yaptı.

ÇÖPLERİ TEMİZLEMİŞLER

Bu paylaşım sonrası harekete geçen ekipler tel örgü dışındaki çöpleri toplayıp içindeki çöplerin de üstünü kapattı. Bugün ise yeni fotoğraflar paylaşarak bir açıklama yapan Umutlu, “Selçuk Marul muhtardan korktuğunuzun yarısı kadar Allah’tan korksanız Alikahyalılara bu eziyeti çektirmezdiniz” dedi.

Güncelleme: 29 Mayıs 2024 12:56
BENZER HABERLER
X