Kadınlar derneğin gecesinde eğlendiler
09 Mart 2024 19:36

Kadınlar derneğin gecesinde eğlendiler

Kars Akbaba ve Çerme Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 8 mart dünya kadınlar günü nedeniyle düzenlenen gecede, yaklaşık 500 kadın üye doyasıya eğlendi

Dernek Başkanı Harun Bozkurt ve yönetimi tarafından düzenlenen gece Ülker Gold Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Ömer Ülker ve ekibi, dernek başkanı Harun Bozkurt ve yönetimi ile kadınlara unutulmaz bir gün yaşattılar. Geceye katılan kadın üyeler, canlı müzik ve oyun havaları eşliğinde doyasıya eğlenerek piste saatlerce oyun havası eşliğinde halay çekip oynadılar.Gecede yapılan çekilişle de 200 bayana çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Harun Bozkurt kadınların kendileri için önemli ve baş tacı olduklarını söyleyerek bir gün değil her gün hatırlanmaları gerektiğini ifade etti. Yalnızca kadınlara yönelik heceye katılan konuklara da gül dağıtıldı ve ikramlarda bulunuldu. Harun Bozkurt geceye katkı sağlayan ve emek veren Fatma Irak'a pragrama sponsor olan dernek üyesi iş insanlarına teşekkür etti.

Geceyi hazırlayan dernek yöneticileri;

Dernek başkanı Harun Bozkurt
Dernek başkan YardımcısıTarkan Çimşit
Dernek yönetici Hüseyin Demirci
Dernek yönetici İlhan Günçe
Dernek yönetici Kenan Çağlar
Dernek yönetici Serhan Güncü

Dernek yönetici Şeref Güncü ve salon sahibi Ömer Ülker, gece sonunda konuklar tarafından alkışlandılar.

Güncelleme: 09 Mart 2024 19:42
BENZER HABERLER
X