Kahvaltı Rose Garden’de yapılır
26 Mayıs 2024 23:26

Kahvaltı Rose Garden’de yapılır

Körfez Yavuz Sultan Selim Mahallesi İlimtepe Yolu üzerinde ilçede benzeri olmayan bir Restoran hizmete başladı. Kır düğünleri ve kapalı alanı ile de cemiyetler için hizmet veren işletme, restoran olarak çalışmaya başladı ve özellikle temiz havada kahvaltı yapmak isteyen aileler için uğrak noktası oldu

Konum olarak İlimtepe Yolu üzerinde tepe noktada yer alan Rose Garden, sabah kahvaltısını ailesiyle birlikte yapmak isteyenler için bulunmaz bir işletme. Bol kahvaltı çeşitleri ve menüsü ile açık havada kahvaltı yapan aileler, gün boyu burada vakit geçirebilecekleri gibi şömine ateşi sıcaklığında da akşam serinliğinde ısınma şansına sahipler.

Rose Garden’de, kapalı ve açık alanlarda çocuklar da unutulmamış ve eğlenebilecekleri geniş bir oyun alanı da hazırlanmış. İşletme içinde hazırlanan yapay bir dere ve köprü, köy havasını özleyenler için de nostalji ortamı oluşturmuş. Fiyatlarıyla da vatandaşların rahatlıkla kahvaltı ve yemek için gidebilecekleri Rose Garden, Kocaeli ve çevre illerden gelecek olan müşterileri için kapılarını açarak hizmete başladı.

Güncelleme: 26 Mayıs 2024 23:28
BENZER HABERLER
X