Kocaeli Bilişim Fuarı açılış saatine yetişemedi
24 Mayıs 2024 10:42

Kocaeli Bilişim Fuarı açılış saatine yetişemedi

Kocaeli Kongre Merkezi'nde bugün itibariyle ziyarete açılan Kocaeli Bilişim Fuarı'nda hazırlıkların henüz tamamlanmamış olması dikkat çekti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası ve Körfez Ticaret Odası işbirlikleriyle kurulan Kocaeli Fuarcılık A.Ş. organizatörlüğünde düzenlenen Kocaeli Bilişim Fuarı, 24-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANAMADI

Türkiye’nin teknolojik ve bilimsel algısını 3 gün boyunca Kocaeli’nde tutacak olan Bilişim Fuarı, bugün itibariyle kapılarını açtı.İş dünyası marifetiyle Kocaeli’nde hayata geçirilen ilk fuar olma özelliğini taşıyan etkinliğin basın toplantısı geçtiğimiz gün gerçekleştirilmişti. Kocaeli Kongre Merkezi'nde bugün ziyarete açılan fuarda hazırlıkların henüz tamamlanmamış olması dikkat çekti. Fuarın başlamasına az bir süre kala tanıtım afişlerinin yeni asılmaya başlandığı görüldü. Fuarın açılış tarihinden önce basın toplantısının yanı sıra mesaj, billboard ve basın yoluyla tanıtım yapılan Kocaeli Bilişim Fuarı'nda hazırlıkların tamamlanmamış olduğu, afişlerin yanı sıra fuarda kullanılacak gıda ve içeceklerin açılış saatinde getirilmesi ile de gözler önüne serdi. 

Güncelleme: 24 Mayıs 2024 11:26
BENZER HABERLER
X