Körfez’de karne heyecanı yaşandı
19 Ocak 2024 17:12

Körfez’de karne heyecanı yaşandı

Körfez’de 2023-2024 eğitim öğretim döneminin ilk yarısı tamamlandı, öğrenciler karnelerinekavuştu. Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu’ndaki törene; Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de katıldı, heyecana ortak oldu

Körfez’de 2023-2024 eğitim öğretim döneminin ilk yarısı tamamlandı, öğrenciler karnelerine kavuştu. Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu’ndaki törene; Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, kamu kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

TATİLİ HAK ETTİNİZ

Oldukça heyecanlı olan öğrencilerin karnelerini protokol üyeleri tek tek takdim ederken, Başkan Söğüt de yaptığı kısa konuşmada, “Sizlerin mutluluğunu, sevincini gözlerinden okuyabiliyorum. Eğitim döneminin ilk yarısını tamamladınız. Kısa bir tatili hak ettiniz. Tatili en iyi şekilde geçireceğinize inanıyorum” dedi.

KARNELERİNE KAVUŞTULAR

Körfez Kaymakamı Uğur Kalkar da, çocukların güzel bir tatili hak ettiğini belirterek, “Tatili hak ettiniz. Güzelce dinlenin, eğlenin. Tabi öğretmenlerimiz de burada. Onlar da sizlerin yetişmesi için büyük emek sarf etti” ifadelerini kullandı. Protokol üyeleri daha sonra sınıfları gezdi ve öğrencilere karnelerini takdim etti.

Güncelleme: 19 Ocak 2024 17:17
BENZER HABERLER
X