KOTO’yu mahkemeye verdi genel sekreterliği kaptı!
28 Mayıs 2024 17:31

KOTO’yu mahkemeye verdi genel sekreterliği kaptı!

KOTO Başkanı Necmi Bulut’un 7 yıl basın danışmanlığını yapan Süleyman Durak, geçtiğimiz yıl işten çıkarıldı. KOTO’dan kalan alacakları için mahkeme yoluna giden Durak, sonrasında mahkeme yolundan vazgeçti. Süleyman Durak son olarak KOTO’nun ortağı olduğu Kocaeli Fuarcılık AŞ Genel Sekreterliği göreviyle ödüllendirildi

Ergün Demir Tüm haberleri

Kocaeli’de birçok kurum ve kuruluşlarda gören yapan Süleyman Durak, 2016 yılında Kocaeli Ticareti Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut’un basın danışmanı oldu. 2023 Eylül ayında işine son verilen Süleyman Durak, “2016 Yılından bu yana sürdürdüğüm KOTO Basın Danışmanlığı görevim sona erdi. Görev dönemimde destek olan Kocaeli Basının değerli temsilcilerine teşekkür ederim” diyerek işten ayrıldığını duyurmuştu.

YENİ İŞ BULMUŞLAR

İşten çıkarıldıktan sonra KOTO’dan alacakları için mahkeme yoluna giden Süleyman Durak, sonrasında mahkeme sürecinden vazgeçtiği öğrenildi. Durak’ın KOTO’dan alacakları için mahkeme sürecinden neden vazgeçtiği öğrenilemezken, KOTO’nun Süleyman Durak’a yeni bir iş bulduğu ortaya çıktı.

GENEL SEKRETER OLDU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası işbirlikleriyle kurulan Kocaeli Fuarcılık A.Ş. gibi önemli bir kurumun genel sekreterliği getirilen Süleyman Durak’ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu oldu. Diğer yandan en yakın çevresini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde işe aldırmayı başaran Süleyman Durak’ın KOTO’da yaşadığı krizi de lehine çevirdiği gelen bilgiler arasında.

Güncelleme: 28 Mayıs 2024 17:38
Nabi abi
Nabi abi
Nabi abi
Nabi abi
Nabi abi
Nabi abi
Nabi abi
X