Küçükkaya, Katırcıoğlu’nu Esendal Sokak’ın açılışına davet etti!
21 Mart 2024 16:41

Küçükkaya, Katırcıoğlu’nu Esendal Sokak’ın açılışına davet etti!

İzmit Belediyesi’nin kaldırım çalışması yaptığı Esendal Sokak’a çizmelerini giyip giden AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’na bir tepki de CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi adayı Mehmet Ümit Küçükkaya’dan geldi

İzmit Belediyesi’nin kaldırım çalışması yaptığı Esendal Sokak’a çizmelerini giyip giden AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’na bir tepki de CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi adayı Mehmet Ümit Küçükkaya’dan geldi. Katırcıoğlu’nu sokağın açılışına davet eden Küçükkaya, “Çevre düzenlemesini yenileyen bir belediyenin hizmetlerini bu kadar hakir görmenizi üzülerek karşıladığımızı bilmenizi isterim. 15 gün sonra teslim edeceğimiz Esendal Sokak açılışına sizleri şimdiden davet ediyorum” dedi.

ŞAŞIRMADIM DESEM YALAN OLUR

Küçükkaya’nın açıklaması şöyle: ‘’Sayın vekilim kısa zaman sonra yenileme çalışmalarının biteceği Esendal Sokak çalışmalarımızı yerinde incelemeniz büyük şıklık olmuş. İlk gördüğümde şaşırmadım desem yalan olur. Her ne kadar bizlere çamur deseniz de; bizler Allah’ın insanlığa verdiği en büyük iki nimet olan toprak ve suyu, kabullenmekte de bir beis görmüyoruz.

DAVET EDİYORUM

Lakin hizmet yapılan bir yerde çamur olacağını bilememek, hele ki 15 günde, bir sokağın çevre düzenlemesini yenileyen bir belediyenin hizmetlerini bu kadar hakir görmenizi üzülerek karşıladığımızı bilmenizi isterim. Sanırım kentte pek gezmemeniz üstüne ramazanın verdiği yorgunluk sizlere bu talihsiz açıklamaları yaptırdı. Ama yine ramazan ayının hatırana, gönüllerine güzelleştirmek hatırına, ruhumuzu durulaştırmak hatırına on beş gün sonra teslim edeceğimiz ESENDAL SOKAK açılışına sizleri şimdiden davet ediyorum. İmza: Bizleri, zihniyetimizi çöpe benzettiğin vatandaş Mehmet.”

Güncelleme: 21 Mart 2024 16:43
BENZER HABERLER
X