Miting çağrısı yapacaklar 16 CHP’li vekil yarın Kocaeli’nde
27 Haziran 2024 14:31

Miting çağrısı yapacaklar 16 CHP’li vekil yarın Kocaeli’nde

CHP Kocaeli, pazar günü Gebze’de gerçekleştirilecek olan emek mitingi öncesi işi sıkı tutuyor. CHP Genel Merkezi yarın miting çağrısı için 16 milletvekilini Kocaeli’ne gönderecek

Enflasyonun karşısında maaşları adeta eriyen asgari ücretliler ara zam istiyor ancak iktidar tarafı ara zam olmayacağını açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisi ise Gebze’de 30 Haziran Pazar günü Genel Başkanı Özgür Özel'in de katılacağı Emek Mitingi düzenleyecek. CHP İl Örgütü mitin hazırlıklarına son hız devam ederken, 16 CHP Milletvekili de yarın ilimize gelerek tüm ilçelerde vatandaşları mitinge davet edecek.

16 VEKİL GELİYOR

Yarın 09.30’da CHP İl Binasında buluşacak olan Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever, Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş, İstanbul Milletvekili Ali Gökçek, İzmit Milletvekili Mahir Polat, Karaman Milletvekili İsmail Atakan Üner, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı, Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, Samsun Milletvekili Murat Can, Sakarya Milletvekili Ayça Taşkent, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün ve Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul daha sonra ilçelere dağılarak Pazar günkü miting için çağrı yapacaklar.

Güncelleme: 27 Haziran 2024 14:34
X