Resmi evrakın arkasında emlakçı reklamı
09 Temmuz 2024 21:44

Resmi evrakın arkasında emlakçı reklamı

Körfez bölgesinde müteahhitlik ve emlakçılık yapan İbrahim Tezel, Sevindikli Köyü Muhtarı Eyüp Tekin’in toplulaştırma tapularının arkasına kendi emlak bürosunun reklam etiketlerini yapıştırdığını iddia etti

Körfez bölgesinde müteahhitlik ve emlakçılık yapan tanınmış isimlerden İbrahim Tezel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, Sevindikli Köyü Muhtarı Eyüp Tekin’in, toplulaştırma tapularının arkasına kendisine ait emlak bürosunun reklam etiketlerini yapıştırdığını iddia etti.

İbrahim Tezel’in iddiasına göre, bir müşterisine ait tapunun eline geçmesiyle durumu fark etti. Tezel, yaptığı araştırmada, hak sahiplerine muhtarlık tarafından teslim edilen çok sayıda toplulaştırma tapusunun arkasında aynı emlak ofisi etiketlerinin bulunduğunu öğrendi.

Tezel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, resmi evrak olan tapulara bu etiketlerin yapıştırılmasının yasal olmadığını belirtti. Son seçimlerde muhtarlığı kazanan Eyüp Tekin’in yaptığı iddia edilen reklam etiketiyle ilgili yasal işlem yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu.

Olayın detayları ve resmi makamların bu konudaki tavrı kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor.

Güncelleme: 09 Temmuz 2024 21:48
BENZER HABERLER
X