Sertif Gökçe mazbatasını aldı
04 Nisan 2024 15:56

Sertif Gökçe mazbatasını aldı

Derince Belediye Başkanı olarak seçilen Sertif Gökçe, bugün (4 Nisan Perşembe) mazbatasını alarak görevine resmen başladı

31 Mart seçimlerinde CHP ülke genelinde birinci parti olarak seçilirken, Kocaeli'nde de toplamda 3 belediye kazandı. Derince Belediye Başkanlığını kazanan CHP'li Başkan Sertif Gökçe, bugün Kocaeli Adliyesi'nde mazbatasını alarak görevine resmen başladı.

KATILIM GÖSTERENLER

 

Törene CHP Kocaeli Milletvekilleri Harun Özgür Yıldızlı, Muhip Kanko, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İl Başkanı Bülent Sarı, İlçe Başkanı Gökhan Ercan, eski belediye başkanları, eski il ve ilçe başkanları ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Adliye önünde açıklamalarda bulunan Gökçe, "Derince Belediye Başkanı olarak Derince’ye sosyal demokrasiyi getireceğim. Orada da ki yeşili, denizi, kadını çocuğu koruyacağımıza ve tüm projelerimizin dezavantajlı bireylere yönelik olacağına emin olabilirsiniz. Mutlu olmak için ve eğlenceli bir hayat yaşamak için Derince’yi tercih edeceksiniz. Artık Derince’den İzmit’e değil, İzmit’ten Derince’ye göç olacak. Bugün beni yalnız bırakmayan tüm partili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Güncelleme: 04 Nisan 2024 16:01
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Egeli 16:16 - 04 Nisan 2024

Ohhhh çiçççekkkk gibi bir kent oluyor Kocaeli :)) Derincelileri ve Sertif Başkanı kutluyorum...Daimi olsun inşallah.

0 Beğenmedim
BENZER HABERLER
X