Sertif Gökçe’den teravih namazı sonrası özel çalışma
21 Mart 2024 13:10

Sertif Gökçe’den teravih namazı sonrası özel çalışma

Ramazan ayı nedeniyle teravih namazı sonrası kıraathanelerde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, vatandaşın sorduğu tüm soruları tek tek cevaplıyor

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Derince’de bulunan kıraathaneler için özel bir çalışma gerçekleştiren Başkan adayı Gökçe, hem soruları anlatıyor hem de vizyon projelerini tek tek açıklıyor.

SORULARI TEK TEK CEVAPLIYOR

Her gün ilçenin farklı bir mahallesinde teravih namazını kılan Gökçe, meclis üyeleri ile birlikte kıraathanedeki vatandaşları ile bir araya gelerek ilçenin sorunları ve yapacağı projeleri konuşuyor. Vatandaşlara sosyal belediyecilik örneklerinden bahseden Gökçe, Derince’nin cazibe merkezi olması konusunda yapacağı çalışmaları anlatıyor.

17 KIRAATHANE GEZDİ

Bugüne kadar teravih namazı sonrası 17 kıraathane ve kafe ziyareti gerçekleştiren başkan adayı Gökçe, 44 Evler’de bulunan Köşem Büfe & Cafe’de gençlerle bir araya geldi. Daha sonra Çenesuyu Mahallesi’ne bulunan Park Kıraathanesi’nde vatandaşlarla buluştu. Gökçe, Çenedağ Mahallesi sakinleriyle Deniz Kıraathanesi’nde bir araya gelerek tam destek aldı.

Güncelleme: 21 Mart 2024 13:13
BENZER HABERLER
X