Süleyman Durak, Recep Durul’a danışman atadı!
30 Mayıs 2024 17:00

Süleyman Durak, Recep Durul’a danışman atadı!

KOTO Başkanı Necmi Bulut’un basın danışmanlığını yapan Süleyman Durak geçtiğimiz yıl işten çıkarıldı. Alacakları için mahkeme yoluna giden Durak, mahkemeden vazgeçirilerek Kocaeli Fuarcılık A.Ş Genel Sekreteri yapıldı. Her taşın altından çıkan Durak, şimdi de Kocaelispor’u dizayn etmeye başladı!

Ergün Demir Tüm haberleri

KOTO Başkanı Necmi Bulut’un 7 yıl basın danışmanlığını yapan Süleyman Durak, geçtiğimiz yıl işten çıkarılmış ve KOTO’dan kalan alacakları için mahkeme yoluna gitmişti. Sonrasında bu kararından vaz geçirilen Süleyman Durak, KOTO tarafından Kocaeli Fuarcılık AŞ Genel Sekreterliği göreviyle ödüllendirildi.

KOCAELİSPORU DİZAYN EDİYOR!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası işbirlikleriyle kurulan Kocaeli Fuarcılık A.Ş. gibi önemli bir kurumun genel sekreterliği getirilen Süleyman Durak’ı bu görev de kesmemiş olacak ki şimdi de Kocaelispor’u dizayn etmek için kolları sıvadı.

HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKIYOR

Her taşın altından çıkan Süleyman Durak, bu sefer de 9 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Kocaelispor kongresinde şimdilik tek aday görünen Recep Durul’un basın danışmanı dahi belirledi! Türkiye Spor Yazarları Derneği Kocaeli What sapp gurubundan Recep Durul’un yemekli basın toplantısına, spor yazarlarını davet eden Metin Tuncay’a yanıt veren Süleyman Durak, “Sayın Tuncay bu davetten anlaşıldığı kadarıyla Kocaelispor Başkan adayı Sayın Recep Durul’un danışma veya yakın çalışma ekibinde görev alacaksınız. Hayırlı olsun. Başarılar” dedi.

DURAK İLE DALGA GEÇTİ

Süleyman Durak’ın bu açıklamasına tepki gösteren ve dalga geçen Erdoğan Çalın ise “Metin Tuncay’ı bugün Metin Özkan benin yanımda arayıp davet etti. Süleyman ağabeye de haber ver dedi. Metin Tuncay gibi 25’e yakın arkadaşı aradı, saat 13.00 için davette bulundu. Demek ki 30’a yakın danışman olacak” dedi.

Güncelleme: 30 Mayıs 2024 17:05
BENZER HABERLER
X