Talus: Emek demogojisi yapmaya devam ediyorsunuz
29 Haziran 2024 15:45

Talus: Emek demogojisi yapmaya devam ediyorsunuz

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, CHP'nin kazandığı belediyelerde binlerce çalışanı işsiz bıraktığını ve emek demagojisi yaparak oy avcılığına devam ettiğini dile getirdi

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, CHP’nin sözde başka, özde başka davrandığını, ekmeğine dokunmayacağım dediği binlerce çalışanı gözünün yaşına bakmadan işsiz bıraktığını ama emek demogojisi yaparak oy avcılığna devam ettiğini belirterek şunları söyledi:

SORULARA CEVAP VEREMİYORLAR

“Derince İlçe Danışma Meclisimizde CHP’nin kimseye dokunmayacağız dedikleri halde kazandıkları belediyelerde binlerce çalışanı sırf siyasi hırsla kapı önüne koyduğunu, haklarını gasp ettiğini, partizancılığı kamu kurumlarına sokup, sırf parti üzerinden işe alındıkları için diğer çalışanlara mobing uyguladıklarını ve bu nedenle CHP’nin, emekten, emekçiden ne anlayacağını ifade ettim.

Emek gösterileri adı altında polise, emniyet güçlerine taşla, sopayla saldıranların arkasında durduklarını belirttim.
Sadece 2019 yılında Gezi Olayı’nda bile ülkeye yüzlerce milyar dolar zarar verenlerin, şimdi emek demogojisi yaptığını söyledim.

CHP İl Başkanı Bülent Sarı neden binlerce çalışanı işten attıklarını, mobing uyguladıklarını, verdikleri sözleri tutmadıklarını açıklamak yerine bir kez daha emek demogojisi yapmış.

Klimalı salonları bırak, sokağa gel gibi talihsiz bir ifade kullanmış.

Biz her gün sokaktayız. Klimalı odalarda basın bülteniyle günü kurtarmıyor, sokakta geziyoruz.

Milletimizi dinliyoruz, sorunlarını biliyoruz.

Hükümetimiz tüm kademeleriyle bu sorunların çözümü için çalışıyor.

Laf değil, icraat üretiyoruz.

Verdiğimiz sözleri tutuyoruz.

Türkiye’yi ikinci yüzyılına hazırlayan enerjiden, savunma sanayisine, sağlıktan altyapıya binlerce yatırımın yanında çok yakında ekonomik iyileşmeleri de sağlayıp, milletimizi daha refah günlere kavuşturacağız.”

Güncelleme: 29 Haziran 2024 15:50
BENZER HABERLER
X