Yıldızlı iddialar hakkında konuştu: Geliyor musun abi diye soracağım
07 Haziran 2024 12:36

Türkkan CHP'ye geçecek mi? Yıldızlı iddialar hakkında konuştu: Geliyor musun abi diye soracağım

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan geçtiğimiz gün CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya gelmişti. CHP'nin basın toplantısında konuşan Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, Lütfü Türkkan'ın CHP'ye geçeceği iddiaları hakkında konuştu

İYİ Parti Milletvekili Lütfü Türkkan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’u ziyaret etmeye birlikte gitti. Bu ziyaret sonrasında Türkkan’ın CHP’ye geçeceği iddiaları gündem olmuştu.

GELİYOR MUSUN ABİ DİYE SORACAĞIM

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yıldızlı; "Kıymetli arkadaşlar, Lütfü Türkkan bizim ağabeyimiz. Bizim 4, 5 senedir de İYİ Parti ile ittifakımız vardı. Biz mecliste görüşüyoruz ama kendisiyle özel bir görüşme yapmadım. Gittiğimizde geliyor musun abi diye soracağım. Biz seçimleri şöyle değerlendiriyoruz. Toplum bize kredi açtı. Biz kimseye üstten bakmadan, ayırt etmeden, emeklilerimizi, öğretmenlerimizi unutmadan, Türkiye'nin problemlerini unutmadan çalışmaya devam edeceğiz. Alternatif parti CHP'dir. Bize seçmen şans verdi. Biz bu şansı Türkiye'nin birçok yerinde değerlendireceğiz ve Türkiye'de iktidar olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

Güncelleme: 07 Haziran 2024 12:46
BENZER HABERLER
X