Yıldıztekin, İYİ Parti'den istifa etti
24 Haziran 2024 13:52

Yıldıztekin, İYİ Parti'den istifa etti

İYİ Parti’de istifalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti’nin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Gencay Yıldıztekin, İYİ Parti’den istifa ettiğini açıkladı

Yerel seçimlerde büyük hayal kırıklığına uğrayan ve Meral Akşener’in genel başkanlığı bıraktığı İYİ Parti’de istifalar ardı ardına gelmeye devam ediyor. Musavvat Dervişoğlu’nun genel başkanlığa gelmesinin ardından ise istifa eden önemli isimler dikkat çekiyor.

 İYİ Parti Darıca eski İlçe  Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir  Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin,  partiden istifa ettiğini açıkladı.

YAVUZ AĞIRALİOĞLU İLE HAREKET EDECEĞİM

 

Yıldıztekin yaptığı açıklamada; “ Bugüne kadar üyesi olduğum İyi Parti’den istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum. İstifamızın ardından Sn. Yavuz Ağıralioğlu ile birlikte hareket edeceğim. Sn. Ağıralioğlu’nun kuracağı yeni partiye güç vermek ve Türkiye’nin sıkışmışlığından kurtulması yolunda yerimi almak için adım atıyorum.

BASIN TOPLANTISI...

İYİ Parti’de geçirdiği süre boyunca edindiği tecrübelere, tanıştığı değerli insanlara ve 31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti’nin Türkiye genelinde aldığı sonucun üzerine çıkmalarına vesile olan gönüllülere ve vatandaşlara teşekkür ederim. İlerleyen günlerde daha detaylı bir açıklamayı düzenleyeceğimiz basın toplantısında yapacağımı belirtmek isterim. Bu süreçte bana gösterilen anlayış ve destek için teşekkür ederim.”

Güncelleme: 24 Haziran 2024 14:06
BENZER HABERLER
X