Zeray’dan dev bir hamle daha: 3 Milyar değerinde arsa satın aldı
05 Temmuz 2024 16:22

Zeray’dan dev bir hamle daha: 3 Milyar değerinde arsa satın aldı

Zeray İnşaat, büyüme stratejisi kapsamında önemli bir adımlar atmaya devam ediyor. Zeray İnşaat’ın son olarak toplam değeri 3 milyar TL olan yeni arsa satın aldığı iddia ediliyor

Kocaeli ve Türkiye genelinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Zeray İnşaat, makine ekipmanları ve lojistiğiyle dikkat çekmeye devam ederken, yeni büyük yatırımlara da imza atmayı sürdürüyor. Bölgenin en prestijli gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olarak bilinen Zeray İnşaat’ın büyüme stratejisi kapsamında, önemli bir adım daha atarak, toplam değeri 3 milyar TL olan yeni bir arsa satın alımı gerçekleştirdiği iddia edildi.

LİDERLİĞİNİ PEKİŞTİRDİ

Zeray İnşaat, bu dev yatırım ile hem mevcut projelerine yenilerini eklemeyi hem de sektördeki liderliğini pekiştirmeyi hedeflediği konuşuluyor. Zeray İnşaat yeni yatırımlarıyla inşaat sektöründeki güçlü duruşunu ve vizyoner yaklaşımını bir kez daha gözler önüne seriyor. Zeray İnşaat'ın bu büyük yatırımı, Kocaeli ve Türkiye genelindeki inşaat sektörüne yeni bir dinamizm kazandırması bekleniyor.

Güncelleme: 05 Temmuz 2024 16:27
BENZER HABERLER
X