Zeray’ın arkasındaki dev güç: Makine parkuru  ve lojistik kapasite
04 Temmuz 2024 13:44

Zeray’ın arkasındaki dev güç: Makine parkuru ve lojistik kapasite

Kocaeli ve Türkiye’de inşaat denilince ilk akla gelen firmalardan olan Zeray İnşaat, bünyesindeki makine parkuru ve lojistik kapasitesiyle özgür ve özgüvenli bir şekilde yoluna devam ediyor

Kocaeli ve Türkiye’de inşaat denilince ilk akla gelen firmalardan olan Zeray İnşaat, bünyesindeki makine parkuru ve lojistik kapasitesiyle fark yaratıyor. Şirket envanterinde bulunan modern makine parkuru, en son teknolojiye sahip inşaat makineleri ve ekipmanlar sayesinde, hayata geçirilen projeler, hem yüksek kalitede üretiliyor hem de söz verilen sürede teslim ediliyor.

ÖZGÜRLÜK SAĞLIYOR
Yaptıkları işe her zaman profesyonelce yaklaştıklarını ve sektördeki deneyimleriyle hep bir adım önde olduklarını belirten şirket yetkilileri her türlü koşulda hızlarına ivme kazandıran ve projeleri zamanında teslim edebilmelerinde özgürlük sağlayan temel unsurun bünyelerindeki makine parkuru ve lojistik kapasitesi olduğunun altını çiziyor.

YAŞAMI YÜKSELTEN PROJELER

Sektörde her zaman daha iyisini hedeflediklerini belirten Zeray yetkilileri, “Pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinciyle yolumuza devam ediyoruz. Modern makine parkurumuz ve lojistik kapasitemizin sağladığı özgürlük ve hız, doğal olarak müşteri memnuniyetini doğuruyor. Tüm bunlar sektörde liderliğimizi pekiştiriyor” dedi.

Güncelleme: 04 Temmuz 2024 13:48
BENZER HABERLER
X