Zafer Partisi il teşkilatını tanıttı, Oğuz: Kanımız size helaldir
04 Şubat 2024 17:26

Zafer Partisi il teşkilatını tanıttı, Oğuz: Kanımız size helaldir

Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz, yeni oluşturmuş olduğu yönetimi başına tanıttı. Başkan Oğuz, “Zafer Partisi’nin arkasında hiçbir dernek, tarikat ve holding yoktur. Bizim arkamızdaki itici güç yüce Türk milletidir” dedi

40 gün önce Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanlığı koltuğuna oturan Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz, yeni oluşturduğu yönetimi Kocaeli kamuoyuna tanıttı.

 

“KENDİ ADAYALRIMIZ İLE SEÇİME GİDİYORUZ”

Kendisini tanıtarak konuşmaya başlayan Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz, “Bugün aday tanıtım toplantısı değil, il yönetimimizi tanıtmak için buradayız. Kocaeli için yapılacak projeleri adaylarımız açıklayacaktır. Zafer Partisi’nde göreve geldiğimiz süre 40 gün oldu. 9 tane teşkilatımızı kurduk. Bizim adaylarımız Kocaeli’ye misyon katacak kişilerdir, Marmara’nın incisi olan Kocaeli’yi maalesef yönetilemedi. Zafer Partisi, Kocaeli’nin tüm ilçelerinde kendi adayları ile seçime girecektir”dedi.

Açıklamasına devam eden Oğuz, “Bizler zafere giden adaylarla yola çıktık, bizim kriterlerimiz liyakat ve adalettir. Biz bunları şiar edinerek yola çıktık ve adaylarımız, meclis üyelerimiz bunları bilerek yola çıktı. Zafer Partisi’nin arkasında hiçbir dernek, tarikat ve holding yoktur. Bizim arkamızdaki itici güç yüce Türk milletidir. Biz 31 Mart gecesi tüm ilçemizde zaferin ateşini ateşleyeceğiz. Seçim zamanı asıl iş size düşüyor, kendi yönetimimden istediğim gidilmedik köy gidilmedik ev ve sıkmadık el bırak bırakmayın” ifadelerini kullandı.

 

“GENEL SEÇİMDE ALDIĞIMIZ OY KÖTÜ DEĞİLDİR”

Başkan Oğuz’dan sonra konulan Genel Başkan Yardımcısı  Aslan Yaman, “Partimiz, Kocaeli teşkilatını tebrik etmektedir, bunu genel merkezden gelen biri olarak görmekteyim. Kocaeli teşkilatının yapmış olduğu bu özverili çalışma tüm Türkiye’ye yayılacaktır. Yüzde 1 diye bir şey söylüyorlar ama bize gelen öyle bir şey yoktur. Yüzde bir bize hiçbir zaman yetmeyecektir, bizler için önemli olan sandıktan ne çıkacaktır. Kocaeli teşkilatının yakmış olduğu bu ateş tüm Türkiye’de de kendini gösterecektir. Genel seçimde aldığımız sonuçlar kötü değildir ama yeni kurulan bir partiye göre önemlidir. Ancak yerel seçim için bunu daha da arttırmamız gerekiyordur. Bu seçimde alınacak her bir oy çok önemlidir” dedi.

 

“KOCAELİ’Yİ BEKLEYEN BÜYÜK DEPREM GELİYOR”

Kocaeli’yi bekleyen depremden bahseden Genel Başkan Yardımcısı Yaman, “Önümüzdeki 7 sene içerisinde iki önemli fay hattı üzerinde olan Marmara Bölgesi Adapazarı’ı ve İzmit’te olacak bir deprem yüzde yüzdür. Bu büyük İstanbul depremi değildir benim bahsettiğim iki fay hattının olduğu Adapazarı ve İzmit’te olacak depremden bahsediyorum. Zafer Partisi’nin adaylarından beklediğimiz iki şey var bunlardan biri nüfusu arttırmayacaktır, bir diğeri Türk milletinin vermiş olduğu vergilerle sığınmacılara verilen imtiyazları alacakalardır. Bizim için önemli olan ana temel unsurlar bunlardır” ifadelerini kullandı.

 

“KANIMIZ SİZE HELALDİR”

Son olarak Yaman, “Bizim temel meselemiz Türk milleti sonraki temel meselemiz yine Türk milletidir. Zafer Partisi’nin Türkiye’de yapmak istediği ulaşımı rahatlama projesi son derece önemlidir. Raylı ulaşım sistemleri ile Türkiye’de hayat kolaylaşacaktır ve daha sonra ki süreçte Türkiye’de Zafer Partisi’nin neler yapmak istediğini tüm Türkiye görecektir. Zafer Partisi her zaman ivmesi yukarı doğrudur. Bizler GİK’te Sayın Genel Başkanımız Ümit Özdağ ile bir araya geldiğimiz de genel başkan bizimle bir sözleşme imzaladı. Bize Türk milletçiği ülküsü ile bizler Turan’a bir adım daha yaklaşmaktayız. Ben bazen size kızabiliyorum bazen sinirleniyorum ama bunlar dışında Türk milliyetçiliği ülküsü eğer ki benim içimde yoksa bana her konuda laf söyleyebilirsiniz ama her konuda. Bu sözleşme Türk milletçiliği ülküsü sözleşmesi burada bulunan herkes için geçerlidir. Eğer ki biz bundan vazgeçersek kanımız size helaldir. Ama sizin içinizde Türk milliyetçiliği ülküsü yoksa Zafer Partisi’nde yeriniz yoktur” şeklinde konuştu.

 

İŞTE İL YÖNETİMİ

Ender Oğuz (Başkan)

Zekai Kahyaoğlu (İl Başkan Vekili)

Feriha Nurlu ( İl Sekreteri)

Nesrin Bulut Baliç

Taha Yalnız

Nurhan Soylu

Kayhan Kaya

Selman Gürhan

Yusuf Ziya Akçınar

Ecem Yıldız

Şimal Melike Tol

Ahmet Yücel Şanlı

Yener Çimşit

Nurullah Çoban

Alper Gülebaş

Doğukan Koyuncuoğlu

Sercan Çetin Öner

Mustafa Ceyhan

Nihat Alpak

Yalçın Biçer

Orhan Kaya

Güzde Kandiş

Can Muratoğlu

Ufukhan Aslan

Halil Tekin

Güncelleme: 04 Şubat 2024 17:28
BENZER HABERLER
koto 19 mayıs
nazende 19 mayıs
Nabi abi
Nabi abi
KSO 19 mayıs
Nabi abi
Nabi abi
X