Ulaş Yıldız aday olup olmama konusunda netleşti!
31 Mayıs 2024 01:35

Ulaş Yıldız aday olup olmama konusunda netleşti!

Kocaelispor'da 9 Haziran'da yapılacak kongrede başkan adaylığı için ismi geçen iş insanı Ulaş Yıldız, kararını verdi. Bu gece bir toplantı gerçekleştiren Yıldız aday olup olmama konusunda kararını netleştirdi  

Kocaelispor'da 9 Haziran'da yapılacak kongrede başkan adaylığı için ismi geçen iş insanı Ulaş Yıldız, kararını verdi. Bu gece bir toplantı gerçekleştiren Yıldız aday olup olmama konusunda kararını netleştirdi. Toplantı sonrası yaptığı açıklamada Ulaş Yıldız şunları söyledi: "Sezon başında büyük umutlarla yüksek bütçeli transferler ile takımımız sezona başlamış idi. Ancak camianın beklentisine uygun sonuçlar alınmaması üzerine Başkan istifa etmek zorunda kalmıştı. Tüzük gereği olağanüstü genel kurula gitme kararı ardından, Başkan adaylığı ile ilgili çalışmalarıma başladım, bu arada devam eden lig maalesef başarısızlıkla sonuçlandı.

KULÜBÜMÜZÜ MENFAATİ İÇİN

Bu süreçte başkanlığa vekalet eden mevcut Başkan vekili yapılacak genel kurulda aday olduğunu açıkladı. Bununla beraberinde; Önümüzdeki sezon kulübümüzü kesinlikle süper lige çıkartacağını iddia etmesi. Kongre öncesi teknik direktör ile 1,5 yıllık anlaşma yapmış olması, kendisinin ve oluşturacağı yönetim kurulu üyelerinin belirlenen bütçeye ciddi katkı sağlayacağını ifade etmesinden hareketle; bu iddialarda bulunan başkan adayına verilen destekleri de göz önüne alarak, kulübümüzün menfaatini ön planda tutarak aday olmama kararına vardım. Camiamızın bize ihtiyaç duyması halinde her daim maddi manevi ve vizyon projelerimiz ile göreve hazır olduğumuzu bilmenizi isterim."

 

Güncelleme: 31 Mayıs 2024 01:39
X