Kentimizin hastanesi, kentimizin takımı omuz omuza
05 Temmuz 2024 12:11

Kentimizin hastanesi, kentimizin takımı omuz omuza

Atakent Cihan Hastanesi Kocaelispor’ un yeni sezon sağlık sponsoru oldu

2023-2024 sezonu için kentimizin takımı Kocaelispor ile Atakent Cihan Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması yapıldı.

Kocaeli Spor Stadyumu’nda gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması, Kocaeli Spor Kulübü Başkanı Recep Durul ve Yönetim kurulu başkanımız Kemalettin Akkurt'un desteği ile Yönetim kurulu üyemiz Ömürcan Akkurt, Genel Müdürümüz Latif Sezgin ve Tıbbi Direktörümüz Op.Dr. Çağdaş Öztürk'ün katılımı ile gerçekleşti.

Anlaşma gereği, Kocaeli Spor Spor Kulübü, 2024-2025 futbol sezonunun sonuna kadar sporcu sağlığını Atakent Cihan Hastanesi 'ne emanet edecek.

Kocaelispor’un Her Zaman yanındayız

Törende açıklamada bulunan Atakent Cihan Hastanesi Genel Müdürü Latif Sezgin ;
Atakent Cihan Hastanesi olarak Kocaelispor’un her zaman yanındayız. Ortopediden , kardiyolojiye bir çok branşta deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz. Sporcu tedavisinde kullanılan Tecar Terapi, Robotik Hill terapi gibi özellikli hizmetler ve fizik tedavi merkezimiz ile sporcularımızın yanındayız. Sporcularımızın sağlık kontrollerinin güvenilir ellere teslim edildiğinden emin olabilirsiniz. Bu sezon takımımızın süper lig yolunda başarılı olması için bize düşen desteği vereceğiz.
Artık Süperlig zamanı. " dedi.

Özel Atakent Cihan Hastanesi Tıbbi Direktörü Op.Dr. Çağdaş Öztürk ise ; ‘’Bu şehre uzun yıllardır hizmet veren , bu kentin hastanesi olarak elbette ki Kocaelispor’ a her zaman destek olmaktayız ve olacağız. Bu anlaşma ve birliktelik ile tüm sporcularımızın sağlık ihtiyaçlarında tıbbi destek sunmaktan da onur duyarız. Ekibimiz çok deneyimli ve alanında uzman hekimlerden oluşuyor. Sporu ve sporcuyu seven , destekleyen bir kurum olarak her iki taraf için de sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını diliyorum. ‘’ dedi.

Güncelleme: 05 Temmuz 2024 12:17
X